Asiantuntijat

Julkee x Lempee koostuu markkinoinnin asiantuntijoista läpi koko asiakaspolun. Tässä markkinoinnin parhaat kikat muilla asiakkailla testanneet asiantuntijamme.

Lasse Iskanius

Luovia toteutuksia ihaileva ja dataa rakastava markkinointistrategi, joka on toiminut johtavissa mediatoimistoissa ja markkinointiyrittäjänä.

lasse@julkee.fi+358 40 835 6074

  • Analysointi
  • Mediasuunnittelu
  • Strategia

Sebastian Solomon

Datan hyödyntämistä ihaileva ja luovien toteuttamista rakastava markkinoija. Sarjayrittäjä, jonka 15-vuotinen markkinointiura on koskettanut useaa tunnettua brändiä Suomessa.

sebu@julkee.fi+358 44 571 9267

  • Luova suunnittelu
  • Tuotteistus ja konseptit
  • Verkkosivut

Jalmari Kivinen

Kasvustrategi, jonka toimenpiteet myyntiputkissa ja -teksteissä ovat todistetusti verkkokaupoille pelkkää kultaa.

jalmari@julkee.fi

  • Konversio-optimointi
  • Myyntiputket
  • Myyvät tekstit

Jouni Ikävalko

Markkinoinnin supertähti, joka sukeltaa syvään päätyyn asiakasymmärryksessä tuloksellisia toimenpiteitä unohtamatta.

jouni@julkee.fi

  • Dataohjautuvuus
  • Markkinoinnin johtaminen
  • Mittaus

Teddy Grenman

Piinkova devaaja, jonka arkkitehtoniset lahjat hakevat vertaistaan ja jonka prio-listalla ensimmäisenä aina asiakkaiden liiketoimintaedellytykset.

teddy@julkee.fi

  • Integroinnit
  • IT-arkkitehtuuri
  • Sovelluskehitys

Roope Siltala

Tarinankertoja, jonka kynästä irtoavat niin terävät konseptit kuin yksittäiset sisällötkin.

roope@julkee.fi

  • Copywriting
  • Käsikirjoitus
  • Konseptointi

Riina Salo

Sisällöntuottaja, joka inspiroituu tarinoista, joissa asiakasymmärrys on keskiössä – luovuutta unohtamatta.

riina@julkee.fi

  • Omat yleisöt
  • Sisältöstrategiat
  • Yhteisömarkkinointi

Jan Kuivalainen

Digitaalisen mainonnan asiantuntija, jota innostaa datan ja metatietojen tehokas hyödyntäminen.

jan@julkee.fi

  • Digimarkkinointi
  • SEM
  • Somemarkkinointi

Roni Rintala

Luova digitaalisen mainonnan asiantuntija, jonka vahva ote SEM:iin ja sähköpostimarkkinointiin vie asiakkuudet uusiin sfääreihin.

roni@julkee.fi

  • Digimarkkinointi
  • Sähköpostimainonta
  • SEM

Ida Bäckström

Sisältöjen valtiatar, jonka puikoissa julkaisut löytävät aina oikein ajan, paikan ja formaatin.

ida@julkee.fi

  • Sisällöt
  • Sosiaalinen media
  • Viraalimarkkinointi

Midora Linden

Markkinoinnin suunnittelija, joka löytää mille tahansa budjetille median ja mille tahansa strategialle keinot.

midora@julkee.fi

  • Jalkautukset
  • Konseptointi
  • Mediasuunnittelu

Inkeri Kinnunen

Digitaalinen taiteilija, jonka käsissä mikä tahansa sisältö löytää aina uuden elämän.

inkeri@julkee.fi

  • Graafinen suunnittelu
  • Remixaus
  • Valokuvaus

Joonas Koskue

Animaatioiden ja 3D-grafiikan ihmemies, joka taikoo kaikesta hitusen upeampaa.

joona@julkee.fi

  • 3D
  • Animointi
  • Graafinen suunnittelu

Venla Hannola

Kuvituksen mestari, jolla pysyy pää kylmänä ja kynä kädessä tilanteessa kuin tilanteessa.

venla@julkee.fi

  • Graafinen suunnittelu
  • Kuvitus
  • Visuaaliset ilmeet

Markkinointiapu paikalle?

Tunti asiaa™

Varaa tunti asiantuntijamme kanssa ja pääset liikkeelle saman tien ilman muodollisuuksia. Palvelun hinta 135 € (sis. alv 24)
joona_jxl_tulokset